تاریخچه پاپوچاپ:

مجموعه پاپوچاپ در سال ۹۵ و توسط برادران علیزاده فعالیت خود را شروع کرد. در ابتدای کار فعالیت این مجموعه به کارهای تبلیغاتی در فضای مجازی محدود می شد. اما امروز و پس از گذشت تنها دوسال این مجموعه توانسته  تمامی امور چاپ کاغذی، بنر، و اقلام تبلیغاتی را با بهترین کیفیت انجام دهد. همچنین طراحی سایت و سئو و برگزاری دوره های آموزشی از سایر خدمات این مجموعه می باشد.

و اما معنای پاپوچاپ؛ پاپو برگفته از لغت گیلکی پاپوی به معنای پروانه است و یک اسم دخترانه اصیل گیلکی محسوب می شود.

 

درباره پاپوچاپ:

شعار همیشگی این مجموعه از ابتدای فعالیت تا به امروز اینست که رضایت مشتری تحت هر شرایطی در اولویت است. و اتفاقا همین روحیه سبب شده است تا پاپوچاپ در همین مدت کوتاه و بدون کمترین تبلیغ در فضای مجازی و اینترنت و تنها از طریق تبلیغ دهان به دهان مشتری های ثابت بسیاری را جذب کرده باشد. باعث افتخار ماست که بسیاری از شما عزیزان در تمامی مراسمات خانوادگی پاپوچاپ را برای ارائه محصولات انتخاب می کنید و به این طریق در لحظات شاد و زیبای شما در جمع شما هستیم.

مجموعه پاپوچاپ با سرلوحه قرار دادن اصل صداقت و وجدان کاری در کار توانسته است در مدت کوتاهی و با جلب رضایت مشتریان گوی سبقت را از بسیاری از دوستان و همکاران دیگربرباید و از تمامی نقاط کشور به صورت روزانه سفارشات متعددی را دریافت و به انجام رساند.

پاپوچاپ تمام سعی خود را دارد تا روز به روز زمینه ی فعالیت های خود را گسترده تر کند تا بلکه از این طریق بتواند برای جوانان عزیز و با استعداد ایران فرصت ها شغلی مناسبی ایجاد کند.

 

خدمات پاپوچاپ:

در حال حاضر می توان خدمات مجموعه پاپوچاپ را بصورت خلاصه به شرح زیر بیان کرد:

 

  1. چاپ بر روی اقلام تبلیغاتی مانند تیشرت،لیوان،پازل،قاب گوشی و…
  2. طراحی وب سایت + اقداماتی جهت افزایش فروش در سایت (سئو)
  3. طراحی و فروش دستگاه های چاپ سیلک
  4. فروش مواد خام
  5. آموزش دوره های مختلف برنامه نویسی، طراحی فتوشاپ، طراحی سایت و سئو
  6. آموزش کار با دستگاه های چاپ سابلیمیشن و سیلک

 

 

             جهت ارتباط با ما میتوانید از طریق زیر اقدام فرمایید.

         📞مشاوره سریع: ۰۹۳۶۹۱۹۸۶۱۹

برو بالا