چاپ تیشرت با کیفیت
انواع چاپ تیشرت

چاپ تیشرت با کیفیت

اگر با هدف پیدا کردن مکانی مناسب برای سفارش چاپ تیشرت با کیفیت خوب از طریق گوگل وارد این صفحه شده اید بهتر است چند دقیقه ای بمانید و مطالب زیر را مطالعه کنید. بدون شک این صفحه پاسخگوی تمامی سوالات شما در زمینه چاپ تیشرت خواهد بود. این مقاله بطور همزمان می تواند پاسخگوی سه دسته از افراد باشد:

 

  • کسانی که بدنبال چاپ طرح دلخواه خود روی تیشرت هستند

کسانی که قصد راه اندازی چنین کاری ( تولید تیشرت با چاپ دلخواه) را دارند.

و دسته آخر کسانی که دفتر خدمات چاپ سابلیمیشن دارند و میخواهند کمی بیشتر با انواع تیشرت ها و مدل های پرطرفدار آشنا شوند.در ادامه میتوانید چاپ روی تیشرت به روی انواع لباس ها را مطالعه نمایید.

جهت سفارش و استعلام قیمت جهت چاپ روی تیشرت میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید:

09369198629

چاپ روی تیشرت مشکی پنبه

چاپ روی تیشرت مشکی پنبه یکی از پرطرفدارترین چاپ ها روی تیشرت محسوب می شود. از قدیم الایام تا حال تیشرت مشکی پنبه خواهان خود را داشته و دارد و یکسری از افراد از میان تمام رنگهای موجود رنگ مشکی را برای پوشاک خود خصوصا تیشرت ترجیح می دهند و از نظر جنس هم ترجیحشان اینست که جنس پنبه را انتخاب نمایند. چاپ روی تیشرت مشکی پنبه از جمله چاپهایی است که روش کار مخصوص به خود را دارد. استفاده از رول حرارتی، لیبل های فلامنتی و اسپان و ساتن جزو روش های مرسوم چاپ روی تیشرت مشکی می باشند.

چاپ روی تیشرت مشکی پنبه

در مجموعه پاپو چاپ با کمک تکنولوژی چاپ DTF که بهترین و باکیفیت ترین روش چاپ روی تیشرت مشکی پنبه محسوب می شود، شما می توانید یک تیشرت مشکی پنبه را با طرح دلخواه خودتان و با کیفیت و ماندگاری بالا داشته باشید. این تیشرت ها در مقابل شستشو مقاومت بالایی دارند و در اثر شستشو و یا پوشیدن های مکرر از بین نمی روند. جهت سفارش این محصول می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

چاپ روی تیشرت سفید پنبه​

چاپ روی تیشرت سفید پنبه

چاپ روی تیشرت سفید پنبه نیز همانند چاپ روی تیشرت مشکی پنبه مناسب کسانی است که در اصطلاح تیشرت باز هستند و می خواهند در عین حال که تیشرتشان دارای طرح اختصاصی خودشان باشد، دارای جنس با کیفیتی نیز باشد. چاپ روی تیشرت سفید نیز با روش های معمول در چاپ حرارتی، قابل انجام نیست و باید از روش های کمکی دیگری مانند استفاده از لیبل های مختلف، کمک گرفت. اما در مجموعه پاپوچاپ و با استفاده از دستگاه چاپ DTF که جزو تکونولوژی های جدید چاپ است، می توان یک چاپ بسیار باکیفیت و ماندگار و مقاوم در برابر شستشو را داشت. در صورتی که می خواهید روی تیشرت سفید پنبه یک چاپ فوق العاده و به دلخواه خود را تجربه کنید این کار را به ما بسپارید و برای اینکار کافیست که با ما تماس بگیرید.. همچنین اگر جزو دارندگان دستگاه چاپ سابلیمیشن هستید و قصد دارید که با چاپ DTF آشنا شوید به انتهای این مقاله و به بخش چاپ به روش DTF مراجعه نمایید.

چاپ روی تیشرت رنگی پنبه

اگر به دنبال چاپ روی تیشرت رنگی پنبه هستید این قسمت را مطالعه نمایید. گاها پیش می آید که بنا به دلایلی از جمله رنگ سازمانی و یا علاقه ی شخصی بدنبال تیشرتی با رنگهایی متفاوت از سفید و یا مشکی باشید. برای اینکار می توانید از این طریق اقدام نمایید. در چاپ روی تیشرت رنگی پنبه نیز همانند آنچه در قسمت چاپ روی تیشرت سفید پنبه و چاپ روی تیشرت مشکی پنبه توضیح داده شد، آنچه عمدتا انجام می شود استفاده از انواع لیبل های حرارتی است که هرکدام محدودیت هایی را به دنبال دارند. اما در روش DTF که یک تکنولوژی جدید است، هیچکدام از محدودیت ها وجود نداشته و شما می توانید تیشرت پنبه ای رنگی با چاپ دلخواه خودتان را داشته باشید. از جمله رنگهای پرطرفدار برای تیشرت های پنبه می توان به رنگ زرد، قرمز و آبی و طوسی اشاره کرد. اگر قصد خرید تیشرت پنبه رنگی با طرح دلخواه خودتان دارید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

چاپ روی تیشرت رنگی پنبه
چاپ روی تیشرت سفید اسپان​

چاپ روی تیشرت سفید اسپان

پرطرفدارترین نوع چاپ روی تیشرت، چاپ رو تیشرت سفید می باشد. حال برخی تیشرت سفید پنبه را انتخاب می کنند و برخی تیشرت سفید اسپان. در این قسمت از مقاله با تیشرت سفید اسپان خواهیم شد. امروزه با گسترش صنعت چاپ به خصوص چاپ سابلیمیشن، داشتن یک تیشرت با طرح دلخواه دیگر یک امر پیچیده و سخت و گران قیمت محسوب نمی شود. بطوریکه در کمتر از یک ساعت شما می توانید تیشرتی با طرح دلخواه خود را داشته باشید. چاپ سابلیمیشن یا همان چاپ حرارتی که یکی از پرطرفدارترین و متنوع ترین روش های چاپی محسوب می شود این امکان را فراهم کرده که افراد بتوانند طرح روی تیشرتشان را خودشان انتخاب کنند. اکثر تیشرت های مورد استفاده در چاپ سابلیمیشن دارای حدودا 50 درصد مواد پلی استری هستند. علت این امر هم اینست که در این نوع چاپ یعنی چاپ سابلیمیشن نمی توان با روش معمول روی تیشرت های تماما پنبه چاپ کرد.

به همین دلیل تیشرت های اسپان مناسب چاپ به روش معمول سابلیمیشن هستند. این تیشرت ها با داشتن مواد پلی استری در خود امکان دارا بودن یک چاپ باکیفیت را برای ما فراهم می کنند. در این نوع تیشرت جوهر در بافت تیشرت نفوذ می کند و تقریبا برای همیشه ماندگار خواهد بود و عمری به اندازه ی عمر خود تیشرت خواهد داشت. یکی از برتری های تیشرت اسپان سفید اینست که از لحاظ قیمتی بسیار مناسب هستند. اگر قصد خرید تیشرتی با کیفیت خوب و ماندگار و البته با قیمت مناسب هستید چاپ روی تیشرت سفید اسپان گزینه مناسبی است. اما اگر قصد خرید یک تیشرت با کیفیت بالاتری را دارید، پیشنهاد ما به شما تیشرت پنبه است.

چاپ روی تیشرت ملانژ ( طوسی)

چاپ روی تیشرت ملانژ (طوسی) هم برای خود طرفداران پرو پا قرص دارد. آنچه در این قسمت مورد بررسی قرار می گیرد چاپ روی تیشرت ملانژ یا طوسی است که در الیاف آن همانند تیشرت سفید اسپان، مقداری مواد پلی استری وجود دارد و پنبه ی 100 درصد نیست. در واقع دو نوع تیشرت طوسی رنگ داریم. تیشرت ملانژ طوسی و تیشرت پنبه ی طوسی. چاپ روی تیشرت طوسی(ملانژ) یکی از پرطرفداترین چاپهای روی لباس محسوب می شود. از جمله دلایل پرطرفدار بودن این تیشرت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جذاب بودن رنگ طوسی که با هر شلواری و تیپی ست می شود.
  • رنگ پذیری بسیار خوب
  • جنس بسیار خوب پارچه های ملانژ
  • ارزان بودن
  • به دلیل تیره بودن بسیار کمتر از تیشرت های سفید لکه های کوچک ناشی از آلودگی را نشان می دهند.
چاپ روی تیشرت ملانژ ( طوسی)

در واقع تیشرت ملانژ حد وسط تیشرت های سفید اسپان و مشکی پنبه محسوب می شود. از طرفی تیره بودن آن می تواند تا حدودی نظر طرفداران تیشرت مشکی پنبه را جلب کند. از طرفی دیگر توانایی چاپ تی شرت مستقیم و بدون لیبل و رنگ پذیری بسیار بالای آن مورد پسند طرفداران تیشرت های سفید اسپان نیز می باشد. زیرا می توانند با قیمتی ارزانتر یک تیشرت با چاپ دلخواه خود را داشته باشند. تیشرت های ملانژ از جمله تیشرت هایی هستند که بعنوان تیشرت ست اداری برای پرسنل در محیط کارگاهی، جهت چاپ لوگوی شرکت یا مجموعه انتخاب می شوند. از جمله دلایل این انتخاب می توان به همان نکته ی بالا یعنی نمایان نشدن لکه های تیره و آلودگی بر روی آن اشاره کرد.

چاپ روی تیشرت یقه دار جودون

چاپ روی تیشرت یقه دار جودون

چاپ روی تیشرت جودون از جمله محبوب ترین چاپ های بازار است. تیشرت های جودون به لحاظ نوع بافتشان که اغلب با چشم قابل دیدن و تشخیص است شناخته می شوند. از لحاظ جنس نیز پارچه های جودون از پنبه خالص تهیه می گردند. البته در بازار تیشرت های جودون با کمی مواد پلی استری هم وجود دارند. که این نوع دوم بیشتر برای زمانی است که می خواهیم یک چاپ مستقیم و بدون لیبل و با قیمت ارزان تری داشته باشیم. ولی عمدتا از همان مدل اول یعنی تیشرت های جودون پنبه ای استفاده می شود. در این مدل از تیشرت ها همانند سایر تیشرت های پنبه ای مانند مشکی، سفید و رنگی ، از روش چاپ DTF که جزو روش های خوب و باکیفیت و جدید چاپ محسوب می شود استفاده می گردد. تیشرت های جودون جزو پرفروش ترین تیشرت هایی هستند که شرکت ها و استارت اپ ها ترجیح می دهند که لوگویشان بر روی آن چاپ شود و بعنوان لباس فرم پرسنل مورد استفاده قرار گیرد.

چاپ روی هودی (سوئیشرت)

اگر بدنبال چاپ روی هودی ( سوئیشرت ) هستید پیشنهاد میکنم که این قسمت را بطور کامل مطالعه نمایید. چاپ روی هودی ( سوئیشرت) مناسب کسانی است که بدنبال یک لباس خاص برای روزهای سرد سال هستند. جنس این سوئیشرت ها بسیار مرغوب بوده و این امکان را فراهم می کنند که در عین زیبایی و امکان پذیر بودن برای چاپ، از شما در برابر سرمای سوزناک محافظت کنند. 

چاپ روی هودی

هودی یا سوئیشرت های بکار رفته در چاپ، دارای رنگها و جنس های مختلفی هستند اما وجه اشتراک همه ی آنها دارا بودن بافتی است که سبب می شود بدن شما در زمان سرما گرم نگه داشته شود. هودی ها دارای کلاه، بدون زیبپ و به همراه دو جیب در جلو هستند. در برخی از هودی ها مثل هودی ملانژ با توجه به جنس و رنگ آن می توان بدون استفاده از لیبل و با هزینه بسیار مناسب آن را تهیه نمود. در حالیکه مدل های دیگری وجود دارند که به دلیل رنگ آنها و همچنین جنس پنبه ای آن نمی توان بصورت مستقیم چاپ کرد و باید با روش دیگری روی آن چاپ نمود. که اینکار در مجموعه پاپوچاپ و با استفاده از چاپ DTF که یک روش جدید محسوب می شود انجام می گردد.

چاپ روی دورس

چاپ روی دورس

علاوه بر چاپروی تیشرت ، چاپ روی دورس هم نیز یکی دیگر از خدمات مجموعه پاپوچاپ می باشد. در این قسمت ما در مورد کسانی صحبت خواهیم کرد که بدنبال یک لباس گرم برای فصول سرد، به همراه چاپ دلخواه خودشان هستند. دورس ها برخلاف هودی دارای کلاه و جیب نیستند. جنس دورس ها هم پلی استری و هم سه نخ پنبه است. امروزه با استفاده از روش های مختلف میتوان روی البسه از جمله دورس چاپ دلخواه را انجام داد. بسته به اینکه جنس و رنگ دورس چه باشد روش چاپ آن نیز متفاوت است. اگر در الیاف بکار رفته در دورس، مقدار حداقل 40 درصد پلی استر وجود داشته باشد و همچنین رنگ آن روشن باشد،  بصورت مستقیم می توان روی آن یک چاپ ماندگار انجام داد. اما اگر جنس آن پنبه باشد و همچنین تیره و رنگی باشد با استفاده از روش DTF انجام می شود. بسته به سلیقه ی خودتان می توانید دورس های با کیفیت پارچه ی کمتر و یا بیشتر را انتخاب نمایید.

چاپ روی تیشرت رگلان

چاپ روی تیشرت رگلان نیز جزو سفارشات معمول دفاتر چاپ محسوب می شود. تیشرت های رگلان در واقع تیشرت هایی هستند که قسمت اصلی آن ( جلو و پشت ) با قسمت آستین های آن تفاوت رنگ دارد. به طور مثال رنگ پشت و روی آن می تواند سفید یا طوسی باشد و  رنگ آستین های آن مثلا مشکی یا قرمز یا هر رنگ دیگری. البته آنچه بیشتر در بازار چاپ وجود دارد تیشرت هایی با رو و پشت از جنس ملانژ ( رنگ طوسی) و آستین های مشکی رنگ است. همانطور که قابل پیش بینی است تیشرت های رگلان از جمله تیشرت هایی هستند که بیشتر در فصول کمی متعادل و کمی سرد مثل پاییز و بهار فروش بیشتری دارند. تیشرت های رگلان نیز از جمله تیشرت هایی محسوب می شوند که برخی شرکت ها بعنوان لباس ست پرسنل خود اتخاب می کنند. دیدن تمامی پرسنل یک شرکت با لباس متحدالشکل که لوگوی شرکت بر روی سینه یا پشت آن چاپ شده منظره بسیار زیبایی را خلق می کند.

چاپ روی تیشرت رگلان
چاپ تیشرت لانگ​

چاپ تیشرت لانگ

چاپ تیشرت لانگ اکثرا طرفدارانی جوان دارد. در واقع لباس های لانگ جزو تیشرت های محبوب نسل جوان خصوصا افراد زیر 25 می باشد. این تیشرت ها از جهت جنس و نوع و روش چاپشان هیچ تفاوتی با تیشرت های معمولی ندارند. تنها تفاوتشان در الگوی خیاطیشان است. در این نوع تیشرت ها بخش پایین تیشرت چندسانتی متر بزرگتر از تیشرت های معمولی می باشد.

چاپ عکس روی تاپ

چاپ عکس روی تاپ یکی دیگر از سفارشات ویژه بانوان علاوه بر چاپ روی تی شرت می باشد. با توجه به توضیحاتی که در بالا ارائه شد، بسته به اینکه جنس تاپ چه باشد روش چاپ و هزینه های مربوط به آن نیز متفاوت خواهد بود. در صورتی که پارچه ی تاپ ها از جنس سفید اسپان یا ملانژ باشند می توان بصورت مستقیم و با هزینه مناسب آن را تهیه نمود. اما در صورتی که می خواهید جنس تاپ پنبه باشد، با کمی هزینه ی بیشتر می توانید با روش چاپ DTF روی آن چاپ دلخواهتان را پیاده کنید. تاپها نیز همانند تیشرت ها مدل ها و جنس ها مختلفی دارند. از جمله تاپ های پرطرفدار که می توان عکس دلخواه روی آن چاپ کرد تاپ های سفید از جنس اسپان و همچنین تاپ های طوسی(ملانژ) هستند.

چاپ عکس روی تاپ
چاپ تیشرت زنانه​

چاپ تیشرت زنانه

چاپ تیشرت زنانه یکی دیگر از خدمات محسوب می شود. البته بطور معمول از تیشرت های مردانه برای سفارشات چاپی بانوان نیز استفاده می شود. اما هستند خانمهایی که تمایل دارند دقیقا تیشرت های مخصوص زنان را بپوشند و طرح دلخواهشان را روی آن چاپ کنند. آنچه که مهم است تفاوت سایزبندی تیشرت های زنانه و مردانه است. همچنین نوع دوخت این تیشرت ها با مدل مردانه کمی متفاوت است. تفاوت در یقه و کناره های تیشرت( پهلوها) از جمله تفاوت های تیشرت مردانه و زنانه است. در این مورد نیز بسته به اینکه جنس تیشرت و رنگ تیشرت چه باشد روش و هزینه های مربوط به آن متفاوت است.

انواع مدل های پرطرفدار تیشرت

چاپ طرح پرطرفدار

اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که همیشه بدنبال تیشرت با طرح های پرطرفدار و یا ترند شده هستید، به راحتی هرچه تمام تر می توانید آن را بدست بیاورید. کافیست که طرح مورد دلخواهتان را در اینترنت پیدا کنید و بعد لباس مدنظر خودتان را انتخاب کنید و با یک تماس و در سریع ترین زمان آن تیشرت را تهیه نمایید.

چاپ طرح پرطرفدار​
چاپ عکس روی تیشرت کودک​

چاپ عکس روی تیشرت کودک

چاپ عکس روی تیشرت کودک از جمله هدایای پرطرفدار بین مردم علی الخصوص بانوان است. بسیاری از علاقه مندان، این تیشرت ها را بعنوان هدیه و یا بعنوان لباس روز تولد سفارش می دهند. تیشرت های کودکان در تمامی سایز ها حتی نوزادی موجود است:

از آنجا که لباس های کودکان تا جای ممکن باید از الیاف طبیعی باشد تا از ایجاد حساسیت های پوستی جلوگیری شود، تیشرت های اسپان به دلیل داشتن مقدار کم پلی استر جوابگوی این انتظار خواهد بود. و یا اگر تمایل دارید که از جنس مرغوبتری استفاده کنید می توانید تیشرت های پنبه را برای اینکار انتخاب نمایید. در صورت انتخاب تیشرت های پنبه که به روش چاپ DTF صورت میگیرد کمی بیشتر از تیشرت سفید اسپان یا ملانژ متحمل هزینه خواهید بود. برای نوزادان علاوه بر تیشرت ها، مدل بادی ( دکمه دار) نیز وجود دارد.

چاپ تیشرت ست دونفره

یکی از سفارشهای زوجین چاپ تیشرت ست دونفره می باشد. تیشرت های ست دونفره می تواند برای یک روز مناسبتی خاص مانند ولنتاین، یلدا، سالگرد ازدواج و… باشد. و یا اینکه بدون مناسبت خاصی و صرفا برای ست بودن تیشرت با طرح خاص دونفره باشد. در سالهای اخیر با رواج مناسبتهایی مثل جشن سالگرد ازدواج، ولنتاین، شب یلدا و … زوجین ترجیح می دهند که در این مناسبت ها با لباسی خاص و ست حضور داشته باشند. بسته به اینکه ترجیح شما استفاده از چه نوع تیشرت، و با چه جنس و رنگی باشد، روش چاپ و هزینه های مربوط به آن نیز متفاوت است. شما می توانید روی تمامی لباسهای توضیح داده شده در این مقاله، طرح دلخواه خودتان را داشته باشید.

چاپ تیشرت ست دونفره
تیشرت ست زن و شوهری

تیشرت ست زن و شوهری

همانطور که پیشتر توضیح داده شد تیشرت ست زن و شوهری جزو تیشرت های پرطرفدار زوجین می باشد. تیشرت های ست دارای انواع و موضوعات مختلفی از جمله موارد زیر می باشد:

تیشرت باردای

تیشرت شب یلدا

تیشرت سالگرد ازدواج

تیشرت ولنتاین

تیشرت نوروز

 

البته علاوه بر اینها، تیشرت های ست مادر و پدر و فرزند نیز یکی دیگر از تیشرت های پرطرفدار محسوب میشود. مجموعه پاپوچاپ بسیاری از مدلهای به روز و جدید را با موضوعات مختلفی  چون ست، بارداری، سالگرد ازدواج و … را داراست. جهت اطلاع و مشاهده نمونه های موجود با شماره زیر تماس بگیرید.

 تماس  09369198619

تماس  02165361225

چاپ تیشرت بارداری

چاپ تیشرت بارداری همانطور که از اسم آن مشخص است برای خانمهای باردار است. یکی دیگر از لباس های جذاب با طرح های متنوع تیشرت بارداری است. امروزه عکس های بارداری از جمله تم هایی است که زوجین در زمان بارداری می گیرند. برای چنین عکسهایی استفاده از تیشرت  یا تاپ با طرح ویژه بارداری هر روز بیشتر از قبل طرفدار پیدا می کند. در این نوع تیشرت ها نیز شما می توانید هم از طرح های موجود پاپوچاپ استفاده کنید و هم طرح مورد دلخواه خودتان را سفارش دهید.

چاپ تیشرت بارداری
چاپ تیشرت ولنتاین​

چاپ تیشرت ولنتاین

چاپ تیشرت ولنتاین از جمله تیشرت های مناسبتی است که اکثرا توسط زوجین خریداری می شود. تصورش را بکنید روی تیشرت طرح دلخواه با نمادهایی از عشق و ولنتاین و … به همراه نام شما و همسرتان چاپ شود. و هرگاه که عکسها را مرور میکنید این تیشرت ها بیانگر آن جشن خاطره انگیز خواهد بود.

چاپ عکس دلخواه روی تیشرت

ممکن است که شما طرحی مدنظرتان باشد که در اینترنت وجود ندارد و یا متن دلخواهی باشد که دوست دارید روی تیشرت چاپ کنید. در این صورت نیز براحتی می توانید طرح مورد پسند خودتان را روی لباس دلخواه خودتان چاپ کنید. حتی اگر خودتان از قبل لباسی تهیه کرده اید نیز می توانید آن را برای ما ارسال کرده و ما روی آن طرح دلخواهتان را چاپ کنیم.

چاپ عکس دلخواه روی تیشرت
چاپ تیشرت شهدا

چاپ تیشرت شهدا

چاپ تیشرت شهدا نیز از جمله تیشرت هایی است که در طول سال و بطور ویژه در ماه های خاصی از سال مورد استفاده قرار می گیرد. جهت اطلاع و مشاهده طرح های شهدا می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

بخش دوم ( برای سابلیمیشن کاران و کسانی که قصد آشنایی با روش های چاپ دارند)

اگر شما کارگاه چاپ تیشرت ندارید و صرفا بدنبال سفارش تیشرت با طرح دلخواه خود هستید ضروری ندارد که مطالب زیر را مطالعه کنید. زیرا این بخش برای همکاران فعال در عرصه چاپ روی لباس است.

آشنایی با چاپ های مختلف

چاپ سابلیمیشن روی تیشرت

اگر مطالب بالا و سایر مقالات را خوانده باشید باید حدس زد که بطور کامل با چاپ سابلیمیشن روی تیشرت آشنا شده باشید. چاپ سابلیمیشن یکی از روش های ارزان و آسان جهت چاپ عکس دلخواه روی تیشرت و سایر اقلام است. اگر مثلا چند دهه پیش می خواستید عکس مورد دلخواهتان را با روش های مرسوم در آن دوره مثلا چاپ سیلک روی تیشرت چاپ کنید تقریبا غیر ممکن بود. زیرا تهیه کلیشه برای هر رنگ و سپس چاپ نهایی توسط چاپ سیلک یک کار تقریبا سخت و وقت گیر است. به همین خاطر اکثر دفاتر چاپ سیلک سفارش های تک را قبول نمی کنند. و اگر هم قبول کنند با هزینه ای بسیار بالا این کار را انجام میدهند. که البته این هزینه بالا با توجه به سخت بودن و وقت گیر بودن پروسه چاپ سیلک دور از انتظار هم نیست.

چاپ سابلیمیشن روی تیشرت

به طور خلاصه می توان گفت که چاپ سابلیمیشن دارای نقاط قوت بیشتری نسبت به چاپ سیلک و سایر روش هاست. امکان چاپ سفارشات تک( حتی یک عدد) ، ماندگاری بالای چاپ روی تیشرت و ارزان قیمت بودن آن نسبت به سایر روش های چاپ، از جمله نقاط قوت این روش چاپ است. در روش معمول چاپ سابلیمیشن ما تنها قادر هستیم که روی تیشرت های روشن و البته دارای مقداری مواد پلی استری طرح خود را چاپ کنیم. یعنی اگر تیشرت ما از نظر جنس پنبه باشد و یا از نظر رنگ مشکی باشد نمی توان با همان روش مرسوم عمل چاپ را انجام داد. روش های مختلفی برای چاپ روی تیشرت مشکی و همچنین تیشرت پنبه وجود دارد که در زیر بطور اختصار درباره آن صحبت خواهیم کرد. جدیدترین روش چاپ برای تیشرت های پنبه ای و رنگی و حتی مشکی روش DTF است که یکی از خدمات مجموعه پاپوچاپ محسوب می شود.

هشت روش چاپ
روش DTF

روش DTF

روش DTF یکی از جدیدترین روش های چاپ روی تیشرت می باشد که برای همیشه محدودیت های چاپ سابلیمیشن را برطرف کرده است. در این روش با استفاده از دستگاه چاپ DTF ابتدا روی فیلم های مخصوصی بدون محدودیت رنگ چاپ می شود و سپس آن الگوی آماده شده را روی تیشرت پرس می کنیم. اگر بدنبال تهیه طرح های DTF  بصورت تک و عمده هستید و یا اگر قصد فعالیت بصورت همکاری با ما را دارید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. در چاپ DTF تقریبا می توان روی تمامی پارچه و تمامی رنگها یک چاپ باکیفیت و ماندگار را اعمال کرد.

استفاد از لیبل حرارتی مخصوص تیشرت

در این روش که بیشتر برای کارهای تک رنگ و وکتور مانند مورد استفاده قرار می گیرد ابتدا طرح با استفاده از دستگاه کاترپلاتر برش خورده و سپس با استفاده از پرس سابلیمیشن روی تیشرت پرس می شود. اکثر برجسب های نایک و آدیداس و مشابه آن که روی البسه پرس شده است از این نوع می باشد. محدودیت این روش این است که نمی توان طرح های رنگی را چاپ کرد.

استفاد از لیبل حرارتی مخصوص تیشرت

استفاده از کاغذهای استیکری مخصوص چاپ سابلیمیشن

نام تجاری این کاغذها، کاغذهای مخصوص چاپ تیشرت مشکی می باشد. در این روش ابتدا با استفاده از پرینترهای معمولی(با جوهر معمولی نه سابلیمیشن) طرح خود را چاپ می کنیم. سپس برچسب پشت آن را کنده و روی تیشرت گذاشته و سپس پرس می کنیم. این کاغذها نتوانستند خواسته های مشتریان را پاسخ دهند و تقریبا از دور خارج شدند. زیرا بعد از مدتی رنگ روی آنها از بین می رفت و این یعنی یک شکست 100 درصد! با آمدن چاپ  DTF تقریبا بطور کامل این روش منسوخ شده است.

اسپان پشت چسبدار

استفاده از لیبل اسپان پشت چسب دار

استفاده از لیبل اسپان پشت چسب دار هم چندسالی است که بصورت محدود مورد استفاده قرار می گیرد. این برچسب ها در واقع پارچه ای از جنس اسپان هستند که پشت آن چسب دار است. روش کار نیز به این شکل است که ابتدا طرح چاپ شده روی کاغذ سابلیمیشن بصورت آینه (mirror) را روی لیبل پرس کرده و سپس مجدد کاغذ محافظ پشت لیبل را کنده و بار دیگر روی تیشرت پرس میکنیم. یکی از ضعف های بزرگ این لیبل ها اینست که تنفس پارچه را می گیرد. همچنین بخاطر کلفت بودن آن لیبل ها حس ناخوشایندی در هنگام پوشیدن به فرد می دهد. چاپ  DTF این روش را نیز به موزه ی تاریخ چاپ انتقال داده است!

استفاده از لیبل ساتن پشت چسب دار

روش اجرای این لیبل ها نیز همانند لیبل های اسپان است. با این تفاوت که بخاطر جنس آن که از نوع ساتن است کمی براق تر و کمی نازک تر است. با این حال بخاطر وجود یک لایه ی تقریبا کلفت چسب در پشت آن تنفس پارچه گرفته می شود و آن حس ناخوشایندی که گفته شد اینجا هم گریبان گیر فرد است. در برخی از کارها خصوصا زنانه از این لیبل ها تا حدودی استفاده می شود. اما بیشترین سهم بازار همچنان به چاپ DTF تعلق دارد.

ساتن چسبدار
استفاده از لیبل فلامنتی​

استفاده از لیبل فلامنتی

لیبل های فلامنتی برخلاف لیبل های ساتن و اسپان دارای خلل و فرج هستند و از این حیث برتری دارند و سبب گرفتن تنفس پارچه نمی شوند. همچنین به دلیل نازک بودن آنها آن حس کلفتی را به تیشرت نمی دهند. اگر قصد استفاده از لیبل را دارید پیشنهاد ما استفاده از این نوع لیبل است. اما اگر قصد یک چاپ فوق العاده تمام رنگی بدون بک گراند را دارید بدون شک تهیه طرحهای DTF را به شما پیشنهاد می کنیم.

کوتینگ پارچه مخصوص تیشرت سفید پنبه

استفاده از کوتینگ پارچه راه دیگری برای چاپ روی الیاف غیرمصنوعی مانند پنبه است. البته باید در نظر بگیرید که استفاده از کوتینگ تنها در شرایطی مورد استفاده قرار می گیرد که تیشرت شما سفید رنگ باشد.

کوتینگ پارچه یک مایع شیری رنگ است که قبل از چاپ با استفاده از آبپاش روی سطح تیشرت پاشیده می شود و پس از خشک شدن با روش معمول سابلیمیشن روی آن چاپ صورت می گیرد. در این روش طرح در الیاف پارچه نفوذ می کند  و در مقابل شستشو مقاوم است. با ورود چاپ DTF تنها در موارد بسیار بسیار معدودی این روش مورد استفاده قرار می گیرد.

کوتینگ پارچه مخصوص تیشرت سفید پنبه​
چاپ دیجیتال روی تیشرت(DTG)​

چاپ دیجیتال روی تیشرت(DTG)

چاپ دیجیتال تیشرت نیز از جمله روش های جدید چاپ محسوب می شود. در این نوع چاپ با ما پرینترهای مخصوصی سروکار داریم که بصورت مستقیم و بدون نیاز به کاغذ طرح را روی تیشرت پیاده سازی می کنند. در این نوع چاپ دیگر نیازی به استفاده از لیبل برای تیشرت های پنبه و مشکی نیست و طرح بصورت مستقیم روی پارچه می نشیند. در واقع به همان صورت که پرینتر روی کاغذ چاپ می کند و جوهر را پیاده می کند، در اینجا نیز طرح روی تیشرت پرینت می شود. از جمله مسائلی که سبب می شود چاپ DTF نسبت به DTG با اختلاف خیلی زیاد خواهان بیشتری داشته باشد، هزینه های بسیار پایین تر آن است. ضمن اینکه در روش چاپ DTF شما می توانید یکباره طرحهای خود را روی طلق مخصوص DTF تهیه کنید و هر زمان که دوست داشتید روی لباس مدنظرتان هر کدام از طرحها را چاپ کنید. که این مساله در روش DTG امکان پذیر نیست. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که با توجه به نوع رنگ و نحوه ی چاپ آن روی پارچه، تا حدودی می توان گفت که این روش نیز مقداری محدودیت دارد و به راحتی نمی توان گفت که روی هر پارچه ای می توان چاپ کرد.

چاپ سیلک اسکرین

در این روش چاپ که جزو قدیمی ترین روش های چاپ محسوب می شود با استفاده از یک سری توری های مخصوص باید برای هر رنگ یک کلیشه تهیه نمود. از مزیت های این روش می توان به مقرون به صرفه بودن آن در تیراژ بالا اشاره کرد. همچنین توانایی چاپ روی تمامی پارچه ها بدون محدودیت جنس پارچه یکی دیگر از نقاط قوت این روش است. البته از لحاظ تنوع رنگ و نزدیک بودن طرح مورد نظر و چاپ نهایی هیچ گاه به پای چاپ DTF نمی رسد. جهت آشنایی بیشتر با این روش می توانید به مقاله چاپ دی تی اف DTF مراجعه نمایید.

چاپ سیلک اسکرین

کارگاه چاپ تیشرت

بسیاری برای سفارشات چاپیشان بدنبال کارگاه چاپ تیشرت می باشند. کارگاه های تیشرت بسته به اینکه چه نوع چاپی انجام می دهند متفاوت هستند. کارگاه های چاپ سیلک یکی از مراکزی است که می توان توسط آن سفارشات چاپی را انجام داد. البته این نوع چاپ بسیار مشکل تر و وقت گیر تر از چاپ سابلیمیشن و DTF می باشد. چاپ سیلک بیشتر برای سفارشات تعداد بالا مناسب است و کارگاه های چاپ سیلک عمدتا ترجیح می دهند که سفارشات تک را قبول نکنند. و یا در ازای آن مبلغ بسیار بالاتری نسبت به چاپ سابلیمیشن و DTF را دریافت کنند.

کارگاه های چاپ تیشرت به روش حرارتی یا سابلیمیشن هم می توانند گستره ی زیادی از سفارشات را به خود اختصاص دهند. قیمت مناسب و سرعت انجام و امکان سفارش حتی کمتر از انگشتان دست نیز از جمله مزیت های کارگاه های چاپ تیشرت به روش سابلیمشن است. حال این تصمیم شماست که کدام کارگاه چاپ را برای کار خود انتخاب کنید. 

آموزش چاپ روی تیشرت

درباره ی آموزش چاپ روی تیشرت بوسیله سابلیمیشن  بصورت خلاصه باید گفت که چاپ سابلیمیشن یک نوع چاپ بوسیله حرارت است. در این نوع چاپ ابتدا شما طرح دلخواهتان را روی کاغذ مخصوص و با استفاده جوهر مخصوص پرینت می گیرید. سپس با دمایی مابین 185 تا 200 سانتی گراد و زمانی بین 60 تا 80 ثانیه بوسیله دستگاه پرس سابلیمیشن که در واقع یک اتوی تخت بزرگ است طرح روی تیشرت پرس می شود. این پرس حرارتی سبب می شود که جوهر از روی کاغذ بلند شده و روی تیشرت بنشیند. چاپ سابلیمیشن دارای ماندگاری بسیار بالایی است و هیچگاه بوسیله شستشو حتی با ماشین لباسشویی از بین نخواهد رفت.

آموزش چاپ روی تیشرت

تنها محدودیت چاپهای سابلیمشن چاپ روی تیشرت های پنبه و مشکی و رنگی بود که با استفاده از دستگاه های چاپ DTF این محدودیت نیز بطور کامل برطرف شده است. در روش DTF نیز یکبار لیبل را با دمای 170 درجه سانتی گراد و زمان 15 ثانیه پرس میکنیم. پس از خنک شدن لیبل محافظ را از روی طرح کنده و اینبار بدون لیبل محافظ تیشرت را پرس میکنیم. در پرس دوم زمان به 7 ثانیه کاهش پیدا می کند. پرس دوم سبب ماندگاری بالاتر طرح روی تیشرت می شود.

آدرس و شماره تلفن جهت سفارش چاپ روی تیشرت در تهران ، کرج و سایر استان ها :

 

تهران-شهرک اندیشه-فاز۴-بازار ایرانی اسلامی- سرای شمس تبریزی پلاک ۳۸۲

 

۰۹۳۶۹۱۹۸۶۱۹