فرش سابلیمیشن

فرش سابلیمیشن : توضیحاتی مفصل + خرید:)

از جمله خدمات مجموعه پاپوچاپ چاپ عکس روی فرش سابلیمیشن و همچنین فروش فرش خام در ابعاد مختلف است. یکی از زیباترین و جذابترین محصولات سابلیمیشن چاپ عکس روی فرش است. در واقع از طریق چاپ سابلیمیشن می توانید تابلوفرش های بی نظیری را با عکس دلخواه خودتان تهیه کنید.

پیشنهاد ما : مشاهده ی مقاله ی چاپ روی تیشرت

فرش سابلیمیشن

تصور کنید بتوانید عکس های عزیزانتان را روی تابلوفرش در سایزهای مختلف چاپ کنید. در روش سابلیمیشن عکس های شما به روش سابلیمیشن (با حرارت ) روی فرش های سفید خام چاپ می شود.

در صورتی که شما خودتان در زمینه چاپ سابلیمیشن فعالیت دارید می توانید فرش های خام خود را با کیفیتی فوق العاده و البته با قیمیت مناسب تهیه نمایید.

بطور کل محصولات پرفروش چاپ سابلیمیشن شامل موارد زیر می شود:

  • چاپ روی پازل
  • چاپ روی تیشرت
  • چاپ روی پیکسل
  • چاپ روی کوسن
  • چاپ روی فرش و …

این پرفروش بودن نشان از زیبایی و جذابیت این محصولات دارد. یکی از دلایل اصلی پرفروش بودن تابلوفرش های سابلیمیشن تفاوت بسیار زیاد قیمت چاپ این تابلوفرش ها با تابلوفرش های دستباف یا ماشینی است. بطوری که با هزینه ای بسیار بسیار پایین تر می توانید تابلوفرش های خود را با روش سابلیمیشن تهیه نمایید.

فرش سابلیمیشن

چاپ سابلیمیشن:

چاپ سابلیمیشن از جمله روش های بی نظیر چاپ است که می تواند طی شرایطی خاص و پس از آماده سازی که در مقاله { کوتینگ چیست } روی سطوح مختلف عکس های مارا چاپ کند. در روش سابلیمیشن  ابتدا چاپ روی سطوح طی دو مرحله انجام می شود.

بطور مثال اگر بخواهیم عکس فرزندمان را روی یک قطعه کاشی یا تیشرت یا …چاپ کنیم در مرحله ی اول باید  عکس را توسط پرینترهای جوهرافشان حاوی جوهر سابلیمیشن روی برگه های مخصوص چاپ سابلیمیشن پرینت بگیریم.

سپس آن کاغذ پرینت گرفته شده را روی سطح موردنظر خودمان قرار می دهیم. حال توسط دستگاه های حرارتی سابلیمیشن سبب می شویم که این جوهر  نشسته روی کاغذ مستقیما تبخیر شده و با هم آرایش روی سطح مورد نظرمان بنشیند.

محصولات سابلیمیشن:

محصولات سابلیمیشن در عین ارزان قیمت بودن دارای کیفیتی بی نظیر در چاپ و همچنین تنوع زیاد است. این دلایل کافیست تا سبب شود بسیاری از مردم با وجود تفاوت سلیقه هایشان محصولات سابلیمیشن را بپسندند.

چاپ سابلیمیشن می تواند روی اجسام مختلف عکس های دلخواهمان را چاپ کند. از جمله این سطوح می توان به ورق های آلومینومی، فرش، کوسن، تیشرت، سنگ، کاشی، سرامیک،چوب و … اشاره کرد.

فرش خام:

فرش های خام سابلیمیشن بطور کل در دو نوع ( جنس ) مختلف وجود دارند که عبارت است از:

  • فرش های خام سابلیمیشن پلی استری
  • فرش های خام سابلیمیشن اکرولیکی

هر یکی از این فرش ها طرفداران خاص خود را دارد. در واقع نمی توان با صراحت گفت که کدامیک از این فرش ها بهتر هستند. فرش های پلی استری نرم تر از فرش های آکرولیکی هستند و رنگها واضح تر در آن نمایان هستند. برخی هم فرش های اکرولیکی را می پسندند.

تنها نکته ای باید توجه داشته باشید اینست که فرش های اکرولیک 1200 شانه هستند در حالیکه فرش های پلی استری 1200 شانه ودر حال حاضر در ایران جود خارجی ندارند.

همچنین فرش های سایز بزرگ بیشتر پلی استری هستند. در حالیکه فرش های اکرولیک نهایتا تا سایز 50 در 70 سانتی متری موجود هستند.

فرش سابلیمیشن

آموزش چاپ عکس روی فرش:

برای چاپ روی فرش بهتر است که ابتدا محوطه ی قابل چاپ فرش را با خط کش اندازه بگیرید و سپس عکس مورد نظرتان را با همان سایز روی برگه سابلیمیشن چاپ کنید و سپس با چسب روی فرش فیکس کنید.

حتما قبل از چاپ کردن با دست، بافت فرش را به سمت خواب فرش بکشید تا چاپ شما خراب نشود. همچنین هیچ گاه فرش های خام خود را در جایی قرار ندهید که روی آن خط بیوفتد یا اصطلاحا شکسته شود.

چنانچه قصد خرید فرش سابلیمیشن با بالاترین کیفیت را دارید میتوانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید.

0936-9198619

همچنین ببینید

پیکسل چیست

پیکسل چیست

پیکسل چیست ؟ | کامل ترین توضیحات در مورد پیکسل + خرید در مقاله پیکسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *