تیشرت اربعین

تیشرت اربعین: بهترین طرح های تیشرت مشکی مخصوص اربعین و محرم

آنچه در این مقاله خواهیم خواهد درباره تیشرت اربعین و خصوصیات و ویژگی های آن خواهد بود. باید در پیاده روی جهانی اربعین شرکت کرده باشید تا به اهمیت تیشرت اربعین پی ببرید.

 

تیشرت اربعین

 

اگر شرکت در پیاده روی اربعین را تجربه کرده باشید بدون شک یکی از مواردی که توجه شما را به خود جلب کرده، تیشرت های مختلفی است که افراد در آن ایام به تن دارند. تیشرت اربعین تنها یک لباس ساده نیست. در این پیاده روی هر وسیله ای، از سربند گرفته تا تیشرت اربعین و کوله پشتی و پرچم می تواند حکم یک رسانه را ایفا کند.

 

 

پیاده روی اربعین بزرگترین نه تنها بزرگترین تجمع جهان اسلام و تشیع که بزرگترین اجتماع بشری در تمام ادوار تاریخ است. و این یک فرصت تاریخی و بزرگ برای شرکت کنندگان است که بتوانند از این طریق با مسلمانان علی الخصوص شیعیان سایر کشورها آشنا شوند.

 

 

حالا که هر روزه رسانه های غربی و تفرقه افکن سعی بر این دارند تا میان شیعیان به طرق مختلف جدایی بیندازند، تیشرت اربعین بعنوان پوششی که می تواند توسط میلیونها نفر دیده شود یک سلاح رسانه ای قوی به شمار می آید. از جمله تیشرت هایی که در این ایام بصورت گسترده توسط شرکت کنندگان در این مراسم مورد استفاده قرار می گیرد عبارت است از :

 

 

 

تیشرت اربعین

تیشرت های مربوط به:

  • چهره ی شهدای دفاع مقدس
  • تیشرت شهدای مدافع حرم
  • تیشرت با تصاویری از رهبر انقلاب و امام خمینی
  • تیشرت سردار قاسم سلیمانی
  • تیشرت سید حسن نصرالله و … می باشد.

 

 

 

پاپوچاپ در سال 1394 و قبل از راه اندازی سایت، دست به یک ابتکار جالب زد. برای اولین بار تیشرت شهدا  و تیشرت اربعین با طراحی ویژه و جدید و همچنین محتوای خاص طراحی شد و در مدت زمان اندکی قبل از ایام اربعین از طریق تلگرام به فروش فوق العاده ای رسید.

 

 

از جمله تیشرت هایی که بسیار مورد استقبال قرار گرفت و براساس مشاهدات شخصی خودمان دیدیم که چگونه توجه عراقی ها را به خود جلب کرد تیشرت هایی با محوریت پیامهای وحدت آمیز بود. تیشرت هایی که در آنها سعی شده تا به طریقی ضمن تشکر و قدردانی از شیعیان عراق به جهت میزبانیشان در اربعین پیامی وحدت آمیز نیز داشته باشد.

 

 

براساس آنچه به طور شخصی تجربه کردیم پوشیدن چنین تیشرت هایی علاوه بر جذابیت باعث می شود عراقی ها به زور شما را به موکب های خودشان دعوت کنند و ضمن پذیرایی با شما عکس یادگاری بگیرند!!!!!

 

 

 

تیشرت اربعین زیر یکی از نمونه های موفق و پرفروش با مضمون زیر است:

” ایرانی ها و عراقی ها برادر همدیگر نیستند! بلکه جان یکدیگرند!”

 

تیشرت اربعین

 

تیشرت شهدا:

یکی از ابتکارات پاپوچاپ چاپ تیشرت شهدا با طرحهای ویژه و جوان پسند و گاها مفهومی است. این تیشرت ها بگونه ای هستند که به راحتی می توانید در سطح شهر و دانشگاه بپوشید بدون اینکه کوچکترین خجالتی احیانا بکشید.

 

 

شاید بپرسید مگر چاپ تصویر شهدا خجالت آور است؟ قطعا خیر. پوشیدن تیشرت شهدا قطعا افتخاری است که نصیب هرکسی نخواهد شد. اما یکی از ضعف های موجود در تیشرت هایی که در بازار موجود است اینست که کوچکترین هنر و ذوقی در آنها موجود نیست و افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند تنها به چاپ کردن صورت یک شهید بسنده می کنند.

 

 

به همین دلیل حتی کسانی که بسیار به شهدا ارادت دارند هم ترجیح می دهند که در اماکن عمومی مثل دانشگاه و یا سینما و … چنین تیشرت هایی را نپوشند. اما مجموعه تیشرت شهدا در پاپوچاپ این گونه نیست. تیشرت هایی که در این مجموعه می بینید با این نگرش طراحی شده اند که برای افرادی که در اصطلاح تیشرت باز هستند و با مد روز جلو می روند هم جذاب هستند.

 

 

 

بطور مثال تیشرت شهید بیضایی یکی از تیشرت های پرفروش پاپوچاپ است. علت آن هم در ایده طراحی آنست. تصویری که در ادامه می بینید تیشرت مربوط به شهید مدافع حرم محمودرضا بیضایی است.

 

تیشرت اربعین

 

همانطور که دیدید در این تیشرت سعی شده تلفیقی از چهره شهید بیضایی و فرازی از وصیت نامه این شهید با مضمون زیر آورده شود:

“در این زمان به دنیا آمده ایم و شیعه هم به دنیا آمده ایم که مؤثر در تحقق ظهور مولا باشیم”

 

 

 

خرید تی شرت اربعین:

بدون شک خرید تی رشت اربعین یکی از اقلامی که زائران اربعین حسینی از مدتها قبل از رسیدن ایام پیاده روی اربعین به فکر تهیه آن هستند. البته علاوه بر خرید تی شرت اربعین، خرید پیکسل های مختلف شامل پیکسل شهدا، پیکسل لبیک یا حسین و سایر عبارات مذهبی و … هم از جمله خریدهایی است که تقریبا اکثریت شرکت کنندگان علی الخصوص جوانها انجامش می دهند.

 

 

شما می توانید به راحتی از طریق سایت و شماره هایی که در سایت موجود است برای خرید تی شرت اربعین اقدام کنید. حتی اگر تی شرت مورد نظر شما در بین کارها موجود نبود هم می توانید به راحتی و با یک تماس جهت طراحی و چاپ آن اقدام کنید.

 

 

بطور مثال ممکن است شما خواهان این هستید که تیشرتی با چهره یک شهید مدافع حرم داشته باشید. کافی است با ما تماس بگیرید تا در کمترین فرصت برای شما طراحی و چاپ شود و برایتان ارسال گردد.

 

 

 

چاپ روی تیشرت مشکی:

چاپ روی تیشرت مشکی کمی با تیشرت های رنگ روشن تر تفاوت دارد. اگر میخواهید تی شرت شما نما ی بهتری داشته باشد بهتر است تی شرت های رنگ روشن و رنگ های میانه مثل خاکستری انتخاب کنید. اما اگر حتما میخواهید تیشرت شما مشکی باشد باید در نظر داشته باشید که به دو طریق می توان این کار را انجام داد:

 

تیشرت اربعین

 

چاپ روی پارچه ساتن:

چاپ روی پارچه ساتن هم یکی از روش های چاپ روی تیشرت است که در این مدل، یک پارچه ساتن به سایز A4 بر روی تیشرت مشکی شما پرس می شود و عکس مورد نظر شما بر روی آن با کیفیتی فوق العاده چاپ می شود.قیمت این تیشرت های با تیشرت هایی که بصورت معمول چاپ می شوند فرقی چندانی ندارند.

 

 

 

چاپ سیلک:

در این روش چاپ توسط روش سیلک انجام می شود. این روش مثل روش پارچه ساتن محدودیتی در سایز ندارد. اما از آنجا که روشی پردردسر برای چاپ کننده است اصولا برای کارهای تیراژ مورد استفاده قرار می گیرد. اگر قصد خرید تیشرت به تعداد عمده دارید چاپ به روش سیلک یک روش ارزان قیمت تر و حرفه ای تر است.

 

 

 

تیشرت محرم:

تیشرت محرم در واقع تیشرت هایی هستند که چندسالی میان جوانان مد شده است و حاوی عبارتی چون لبیک یا حسین، لبیک یا زینب و مشابه اینهاست. چنین تیشرت هایی هم به کرات در میان شرکت کنندگان در اربعین و همچنین در ایام محرم دیده می شود.

 

 

 

جهت دریافت نمونه کارهای بیشتر و خرید تی شرت های اربعین میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید:

0936-9198619

 

همچنین ببینید

پیکسل چیست

پیکسل چیست

پیکسل چیست ؟ | کامل ترین توضیحات در مورد پیکسل + خرید در مقاله پیکسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *