تیشرت شهدا

تیشرت شهدا: خاص ترین طرح های دیده نشده از شهدا

تیشرت شهدا یکی از پرطرفدارترین تیشرت های چاپی علی الخصوص برای قشر مذهبی می باشد. امروزه بسیاری از جوانان مذهبی با پوشیدن تیشرت های منقش به چهره ی شهدا سعی دارند که علاوه بر داشتن یک تیشرت خاص یک نوع کار فرهنگی نیز انجام دهند. آنها عقیده دارند که می توانند از این طریق شهدا را به سایر اشخاص معرفی کنند.

 

تیشرت شهدا
شهید امنیت – حسن عشوری( اولین شهید وزارت اطلاعات در نبرد با داعش)

شاید شما هم دیده باشید که گاها بر روی تیشرت ها نوشته هایی بسیار بی معنی و در برخی مواقع توهین آمیز نوشته می شود و افراد بدون آنکه معنی آنها را بدانند آنها را می پوشند. چهره هایی هم که برای چاپ بر روی تیشرت ها انتخاب می شوند هم همین مشکل را دارند.

 

در مورد چهره های روی تیشرت ها دو حالت وجود دارد:

  • یا چهره مربوط به یک شخص معمولی از یک کشور نامعلوم است.
  • یا چهره ی افراد سرشناسی غربی و بیگانه هستند.

 

و یک سوال کلی! مشکل کجاست که جوان ایرانی با ذوق و شوق تیشرت یک ورزشکار خارجی را می پوشد اما تمایلی به پوشیدن تیشرت با چهره ی یک ورزشار سرشناس ایرانی را ندارد؟

 

 

و یا اینکه چرا جوان ایرانی ترجیح می دهند تیشرتی با چهره ی قهرمان خیالی هالیوود بپوشد اما پوشیدن یک لباس با چهره ی قهرمانان راستین و حقیقی کشور خودش را نپسندد؟

 

به نظر نگارنده این مشکل بطور خلاصه دو دلیل اصلی دارد:

1) کلا برای ما ایرانی ها مرغ همسایه غاز است. متاسفانه دروغ غربی ها برای ما شیرین تر از حقیقت خودی هاست.

2) ضعف در طرح های موجود هم عامل مهمی در این عدم استقبال است. شاید اگر طرح های تیشرت شهدا مناسبت تر و جوان پسندتر باشد، این امید وجود دارد که  جوانانی که زیاد هم مذهبی نیستند برای پوشیدن این تیشرت ها تمایل نشان دهند.

 

 

اولین محصولات پاپوچاپ چاپ تیشرت شهدا با طراحی اختصاصی تیم پاپوچاپ بود. این طرح ها متعلق به مجموعه پاپوچاپ می باشد و مجموعه پاپوچاپ همواره سعی بر این داشته است که بتواند تیشرت هایی مذهبی با طراحی جذاب و جوان پسند ارائه کند.

 

 

 

متاسفانه تیشرت های مذهبی موجود در بازار به گونه ای نیستند که بتوان آنها را در هر مکانی پوشید و نهایتا می توان از آنها در اماکن و مجالس مذهبی استفاده نمود. عقیده ی ما اینست که می توان تیشرت هایی مذهبی تولید کرد که افراد بتوانند در تمامی اماکن عمومی استفاده کنند.

 

تیشرت شهدا
شهید مدافع حرم (محمودرضا بیضایی)

فروشگاه پوشاک مذهبی:

مجموعه ی پاپوچاپ در کنار تمامی فعالیتهایش افتخار این را دارد که بعنوان یک فروشگاه پوشاک مذهبی در خدمت علاقه مندان باشد و تیشرت های مختلف ملی مذهبی را تولید کند. اگر شما هم یک فروشگاه پوشاک مذهبی دارید می توانید جهت تهیه ی محصولات خود با ما تماس بگیرید و انواع محصولات چاپی مذهبی مانند پیکسل و تیشرت و قاب موبایل و … را تهیه کنید.

 

 

خرید تیشرت شهیدان:

شاید برایتان سوال باشد که کسانی که قصد خرید تیشرت شهیدان را دارند چه نوع تیشرت هایی را انتخاب می کنند؟ طرفداران چنین تیشرت هایی مجموعا دو دسته هستند. یا عکس یک شهید را ارائه می دهند تا بر روی تیشرت چاپ شود و یا اینکه از میان تیشرت های موجود یکی را انتخاب می کنند. تیشرت های موجود مربوط به چهره های بزرگ جهان اسلام و شهدای شاخص می باشد.

 

از جمله تیشرت های موجود در بازار تیشرت شهدا می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

  • تیشرت شهدای دفاع مقدس
  • تیشرت شهدای مدافعان حرم

تیشرت شخصیت ها و قهرمانان بزرگ مذهبی مانند امام خامنه ای، امام خمینی (ره)، قاسم سلیمانی، شهید تهرانی مقدم،  سیدحسن نصرالله و …

 

 

تیشرت شهدای دفاع مقدس:

در میان تیشرت های شهدا، تیشرت های فرماندهان بزرگ دفاع مقدس و همچنینی شهدای شاخص مدافع حرم بیشترین طرفدار را دارند.

از میان تمامی شهدای بزرگ دفاع مقدس تیشرت شهدای زیر بیشترین طرفدار را دارند:

  • تیشرت شهید همت
  • تیشرت شهید احمد کاظمی
  • تیشرت جاوید الاثر حاج احمد متوسلیان
  • تیشرت شهید خرازی

 

 

تیشرت شهدای مدافع حرم:

تیشرت شهدای مدافع حرم نسبت به شهدای دفاع مفدس کمی متنوع تر و جاب تر هستند. یکی از دلایل پرطرفدار بودن این تیشرت ها اینست که این شهدا متعلق به همین روزگار بودند و بسیاری از جوانان امروز از دوستان این شهیدان می باشند. و دلیل دیگر وجود عکسهای باکیفیت از این شهیدان است که کار طراحی را برای طراحان راحت تر می کند و به همین دلیل نتیجه ی کار بهتر خواهد بود.

 

تیشرت شهدا
شهید مصطفی صدرزاده (سید ابراهیم)

 

خرید تیشرت شهید حججی:

یکی از پرطرفدارترین تیشرت های مذهبی حال حاضر تیشرت شهید حججی می باشد. شهید حججی از جمله شهدای شاخص مدافع حرم می باشد که عکس لحظه ی اسارتش بدست داعشیان در تمامی رسانه های بزرگ دنیا منتشر شد و صلابت او در هنگام اسارت جهانی شد. شما می توانید از پاپوچاپ  برای خرید تیشرت شهید حججی اقدام کنید.

 

 

تیشرت شهدا
شهید مدافع حرم محسن حججی

خرید تی شرت با عکس رهبری:

بدون شک یکی از پرطرفدارترین تیشرت های موجود در بازار، تی شرت با عکس امام خامنه ای می باشد. اگر شما هم قصد خرید تی شرت با عکس رهبری را دارید می توانید با ما تماس بگیرید و تیشرت خود را سفارش دهید.

 

تیشرت شهدا
تیشرت مخصوص اربعین با طرح تشکر رهبری از عراقی ها

 

 

 

 

در صورت سفارش عکس خاصی از شهدا و مدنظرتان میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما:

0936-9198619

 

همچنین ببینید

پیکسل چیست

پیکسل چیست

پیکسل چیست ؟ | کامل ترین توضیحات در مورد پیکسل + خرید در مقاله پیکسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *